Neurotreniruotės su NeurOptimal® sistema

Kas yra Neurotreniruotės ir kaip tai veikia?

Neurotreniruotėse naudojamas Nervinis grįžtamasis ryšys (NGR) – tai galimybė žmogui treniruoti savo smegenų aktyvumą.

NGR su NeurOptimal® – neinvazinė, saugi, smegenų treniruočių sistema, kuri padeda centrinei nervų sistemai (CNS) kuo efektyviau išnaudoti smegenų funkcijas.

NGR ryšys yra lyg smegenų atliekamų funkcijų veidrodis – jis atspindi galvoje sūkuriuojančių srovių virpėjimus ir ritmus. Smegenys kalba savo smegenų bangų kalba .Kiekviena banga turi dvi savybes : dažnį, kaip greitai banga keliauja, ir amplitudę – kaip aukštai ar žemai banga pakyla ar nusileidžia.
NGR ryšys paragina smegenis sugeneruoti daugiau vieno ir mažiau kito dažnio virpesių,taip sukurdamas naujus pozityvius modelius,kurie sustiprina naturalų smegenų daugiakomponentiškumą ir jų polinkį į savireguliaciją.Galimybė išlaisvinti įgimtas,bet įstrigusias pulsacines smegenų savybes ir leisti vystytis naujoms.

Žmonės, turintys nerimo sutrikimų, dažnai turi perdaug greitą smegenų bangų aktyvumą, todėl jie jaučiasi išsekę, pernelyg susijaudinę ir nerimastingi. NeurOptimal® treniruotės padeda sureguliuoti šias bangas, veikdamos visuose dažniuose: nuo Delta iki Gama. Ši unikali ir sudėtinga technologija 256 kartų per sekundę greičiu aptinka visus smegenų veiklos disbalansus ir švelniai juos subalansuoja veidrodiniu principu.

Neurotreniruotės eiga

  • prie galvos bus pritvirtinami sensoriai, kurie perduos smegenų bangas į NeurOptimal sistemą; uždedamos patogios ausinės ir įjungiama muzika;
  • programinė įranga analizuos gaunamus signalus ir įterps į muziką trumpas pauzes ir trikdžius. Smegenys reaguos į trikdžius;
  • standartinė treniruotė trunka 33 min. Treniruotės metu Jūs galėsite klausytis muzikos, skaityti arba tiesiog miegoti!
  • dažniausiai po treniruotės jausitės labiau atsipalaidavę ir pailsėję.

Neurotreniruočių nauda smegenims ir kūnui

Neurotreniruotės dėka pasiekiamas gilesnis ir ramesnis miegas, aktyvesnis ir aiškesnis mąstymas ir platesnė vaizduotė, atminties pagerėjimas, geresnė kognityvinė veikla, stabilesnė reakcija į situacijas ir emocijas, geresnė dėmesio koncentracija, didesnis smegenų veiklos efektyvumas, gilesnis savęs suvokimas.

Daugiau apie šį būdą galite paskaityti ir pažiūrėti

Naudojama NeurOptimal® įranga.

Video apie neurotreniruotes.

Neurotreniruotes galima derinti su psichoterapija. Derinant pasiekiamas gilesnis ir greitesnis pokytis.

Sukūrė:

logo