D.U.K.

Noriu užsiregistruoti konsultacijai, ką daryti?

Specialistų puslapyje pasirinkite specialistą. Pagalbai galima naudotis filtru, renkantis pagal nusiskundimą, lytį, kainos rėžius. Pageidaujant rinktis pagal konsultacijos tipą (individuali sesija, porų konsultavimas, vaikų ar paauglių konsultavimas, gyvai ar internetu, pagal pageidaujamą miestą.

Išsirinkus specialistą, paspauskite registruotis, atsidarys specialisto puslapis, matysite kainas pagal konsultacijos tipą. Po kiekvienu yra mygtukas – registruotis. Jį paspaudus atsidarys langas, kuriame GoTherapy sistema jus palydės per registraciją.
Pasirinkite konsultacijos vietą – Internetu ar gyvai. Renkantis konsultaciją gyvai, svarbu nurodyti tą patį miestą, kuriame dirba specialistas! Pasirinkus kitą miestą, bus rodomi tame mieste dirbantys specialistai.

Žemiau galite pasirinkti jums tinkančias savaitės dienas ir laikus, bet reiktų atkreipti dėmesį, kad dauguma specialistų turi labai ribotą priėmimo grafiką, todėl pasirinkus platesnį diapazoną, pasirinkti bus paprasčiau.

Paspaudus mygtuką „Toliau“ pateksite į galimus specialisto konsultacijų laikus. Pasirinkite jums tinkamiausią laiką, ir sistema perkels jus į informacijos langą – čia suveskite savo vardą ir pavardę, telefono numerį bei elektroninį paštą. Jei pageidaujate, galite palikti komentarą specialistui, kurį jis gaus su jūsų rezervacija. Šiame lange turite sutikti su sąlygomis, tada jus perkels į mokėjimų puslapį.

GoTherapy galima atsiskaityti naudojant el. bankininkystę, mokėjimo kortelę, pavedimu į sąskaitą, ar grynais apmokant Perlo terminaluose ar Maxima kasose. Tai vyksta per Paysera mokėjimo aptarnavimo paslaugą. Taip pat galima mokėti PayPal.
Įvykdžius mokėjimą jūsų rezervacija bus patvirtinta – gausite žinutes el. paštu ir telefonu dėl konsultacijos laiko patvirtinimo.

Viskas, jums beliko atvykti nurodytu adresu, arba sulaukti iš specialisto žinutės su nuoroda apie konsultaciją internetu.

Beje, užsiregistruoti jums pavys daug greičiau, nei mums aprašyti visą šį procesą. Sėkmės!

Noriu būti jūsų komandoje, ką daryti?

Labai džiaugiamės, kai nauji specialistai nori prisijungti prie GoTherapy!

 

Tai gana paprasta – tereikia užpildyti specialisto anketą, pasirinkus pageidaujamą darbo planą, pasirašyti sutartį ir – dirbame!

Svarbu!

Norėdami prisijungti turite turėti tam tinkamą kvalifikaciją, patvirtinamą dokumentais:

  • būti baigę psichologijos studijas (bakalauras ir magistras),
  • ir / arba būti baigę (arba studijuoti) podiplomines psichoterapijos studijas,
  • ir / arba būti baigę terapinio koučingo krypties studijas.

NB: terapinio koučingo specialistų kvalifikaciją bei darbo patirtį peržiūrime kiekvienu atveju atskirai.

Kaip išsirinkti sau tinkamiausią psichologą?

Tai labai atsakinga užduotis: ryšys su psichologu yra atviras ir intymus. Kviečiame išsirinkti specialistą atsižvelgus į savo nusiskundimų pobūdį ir individualius kriterijus: veiksminga pagalba gali būti suteikiama tik tokiu atveju, jeigu bendraudami su specialistu jausitės komfortiškai ir būsite atviri.

Esame subūrę daug skirtingų sričių psichologijos specialistų, kurie konsultuoja įvairiomis temomis, individualiai ir grupėmis. Registracijos metu nukreipsime Jus į būtent Jums tinkamiausią psichologą!

Kiek kainuoja vizitas?

Kiekvienas atvejis individualus, tad kaina priklauso nuo užsiėmimo laiko, psichologo kvalifikacijos ir kitų veiksnių. Tikslią vizito kainą Jums nurodys registruojantis konsultacijai.

Kaip užsiregistruoti man tinkamu laiku, kai specialisto pasirinkimas nėra toks svarbus?

Jei jūsų pasirinktas specialistas neturi laisvų, jums tinkamų laikų, – paslaugos pasirinkimo lange (paspaudus „Pirkti“ bet kurio specialisto anketoje), laukelyje „Specialistas“ pasirinkite nesvarbu. Jums parodys visus galimus laikus pasirinktai paslaugai, pas visus specialistus.

 

Svarbu! Jei registruojatės gyvai konsultacijai, turėkite omenyje, kad ne visi specialistai priima gyvai bei jūsų pasirinktame mieste, todėl reiktų atskirai pasižiūrėti, kurie specialistai jums tinka pagal norimą miestą.

Kaip vyksta konsultacijos?

Konsultacijos gali vykti gyvai, psichologo kabinete: jų metu aptariamos ir analizuojamos žmogų kamuojančios problemos, pritaikomi efektyvūs jų įveikimo būdai.

Taip pat užsiėmimai gali vykti internetu, naudojant vaizdo skambutį.

Kaip vyksta konsultacija internetu?

Užsiregistravus, padedama parinkti Jums tinkamiausią specialistą. Susiderinus konsultacijos laiką, atsiskaičius internetu su specialistu ar klinika, Jums tereikia prisijungti per Zoom ar Skype programėlę: tokiu būdu vyks nuotolinė konsultacija.

Kaip vyksta grupiniai užsiėmimai?

Siekiant užsiregistruoti, susisiekite Jums patogiausiu būdu: internetu arba telefonu. Netrukus susisieksime ir informuosime apie grupinių užsiėmimų laiką.

Užsiėmimai vyksta grupėje: vadovaujant psichologui, dalyviai dalinasi išgyvenimais, patirtimis.

Kaip išsirinkti sau tinkamą užsiėmimą?

Tai labai atsakinga užduotis: siekiant suteikti veiksmingą pagalbą, Jūsų ryšys tiek su psichologu, tiek su kitais grupės nariais turėtų būti atviras. Kviečiame išsirinkti specialistą atsižvelgus į savo nusiskundimų pobūdį ir individualius kriterijus.

Esame subūrę daug skirtingų sričių psichologijos specialistų, kurie teikia grupines konsultacijas įvairiomis temomis, individualiai ir grupėmis. Registracijos metu nukreipsime Jus į būtent Jums tinkamiausią psichologą.

Kiek laiko trunka emocinio gijimo procesas?

Konkrečią situaciją būtina įvertinti individualiai. Siekiant padėti pagyti, gali prireikti kelių, keliolikos ir daugiau vizitų. Tai priklauso nuo problemos pobūdžio, individualių žmogaus savybių ir pastangų padėti sau patiems.

Sukūrė:

logo