D.U.K.

Kaip išsirinkti sau tinkamiausią psichologą?

Tai labai atsakinga užduotis: ryšys su psichologu yra atviras ir intymus. Kviečiame išsirinkti specialistą atsižvelgus į savo nusiskundimų pobūdį ir individualius kriterijus: veiksminga pagalba gali būti suteikiama tik tokiu atveju, jeigu bendraudami su specialistu jausitės komfortiškai ir būsite atviri.

Esame subūrę daug skirtingų sričių psichologijos specialistų, kurie konsultuoja įvairiomis temomis, individualiai ir grupėmis. Registracijos metu nukreipsime Jus į būtent Jums tinkamiausią psichologą!

Kiek kainuoja vizitas?

Kiekvienas atvejis individualus, tad kaina priklauso nuo užsiėmimo laiko, psichologo kvalifikacijos ir kitų veiksnių. Tikslią vizito kainą Jums nurodys registruojantis konsultacijai.

Kaip užsiregistruoti man tinkamu laiku, kai specialisto pasirinkimas nėra toks svarbus?

Jei jūsų pasirinktas specialistas neturi laisvų, jums tinkamų laikų, – paslaugos pasirinkimo lange (paspaudus „Pirkti“ bet kurio specialisto anketoje), laukelyje „Specialistas“ pasirinkite nesvarbu. Jums parodys visus galimus laikus pasirinktai paslaugai, pas visus specialistus.

 

Svarbu! Jei registruojatės gyvai konsultacijai, turėkite omenyje, kad ne visi specialistai priima gyvai bei jūsų pasirinktame mieste, todėl reiktų atskirai pasižiūrėti, kurie specialistai jums tinka pagal norimą miestą.

Kaip vyksta konsultacijos?

Konsultacijos gali vykti gyvai, psichologo kabinete: jų metu aptariamos ir analizuojamos žmogų kamuojančios problemos, pritaikomi efektyvūs jų įveikimo būdai.

Taip pat užsiėmimai gali vykti internetu, naudojant vaizdo skambutį.

Kaip vyksta konsultacija internetu?

Užsiregistravus, padedama parinkti Jums tinkamiausią specialistą. Susiderinus konsultacijos laiką, atsiskaičius internetu su specialistu ar klinika, Jums tereikia prisijungti per Zoom ar Skype programėlę: tokiu būdu vyks nuotolinė konsultacija.

Kaip vyksta grupiniai užsiėmimai?

Siekiant užsiregistruoti, susisiekite Jums patogiausiu būdu: internetu arba telefonu. Netrukus susisieksime ir informuosime apie grupinių užsiėmimų laiką.

Užsiėmimai vyksta grupėje: vadovaujant psichologui, dalyviai dalinasi išgyvenimais, patirtimis.

Kaip išsirinkti sau tinkamą užsiėmimą?

Tai labai atsakinga užduotis: siekiant suteikti veiksmingą pagalbą, Jūsų ryšys tiek su psichologu, tiek su kitais grupės nariais turėtų būti atviras. Kviečiame išsirinkti specialistą atsižvelgus į savo nusiskundimų pobūdį ir individualius kriterijus.

Esame subūrę daug skirtingų sričių psichologijos specialistų, kurie teikia grupines konsultacijas įvairiomis temomis, individualiai ir grupėmis. Registracijos metu nukreipsime Jus į būtent Jums tinkamiausią psichologą.

Kiek laiko trunka emocinio gijimo procesas?

Konkrečią situaciją būtina įvertinti individualiai. Siekiant padėti pagyti, gali prireikti kelių, keliolikos ir daugiau vizitų. Tai priklauso nuo traumos pobūdžio, individualių žmogaus savybių ir kitų veiksnių.