Apie mus

Apie mus

Mes norime padėti Jums atrasti savo psichologą

Gerai suprantame, kad ryžtas ieškoti pagalbos, sprendžiant psichikos ir emocinės sveikatos problemas – pirmasis žingsnis sveikimo link. Deja, profesionalų gausoje rasti savo psichologą ar psichoterapeutą nėra lengva. Tai artimas ryšys, kuris turi būti pagrįstas atvirumu bei supratimu. Kiekvienas žmogus jam tinkamiausią psichologą pasirenka per daugybę individualių kriterijų.

Mūsų tikslas – visą šį procesą palengvinti. Būtent todėl sukūrėme virtualią erdvę, kurioje klientai, pageidaujantys psichologo arba psichoterapeuto pagalbos, galėtų rasti jiems tinkamiausią specialistą. GoTherapy – tai portalas, vienijantis kvalifikuotus psichikos sveikatos specialistus bei skirtingas psichologijos bei psichoterapijos kryptis. Čia laukiamas kiekvienas pagalbos ieškantis žmogus.

Dar vienas mūsų siekis – sukurti efektyvią darbo bei reklamos platformą psichikos sveikatos specialistams. Padedame puoselėti profesinį įvaizdį ir sujungiame pagalbos ieškančius žmones su psichologais bei psichoterapeutais. Kviečiame papildyti mūsų profesionalų gretas!

image

Psichologo konsultacija

Kas yra psichologo konsultacija? Trumpai, tai viena ar kelios konsultacijos sprendžiant emocines ar psichologines problemas. Tai į problemos pažinimą bei rezultatą orientuotas darbas. Tai gali būti prislėgta nuotaika, nerimas, santykių problemos, nepasitenkinimas darbu, dėmesio stoka, besikartojančios mintys… Visa tai ir dar daugiau, susijusio su mintimis ir jausmais pažįstama, nagrinėjama ir aptariama psichologinės konsultacijos metu. Konsultacijos metu bandome rasti atsakymus į klausimus „kodėl“ ir „ką dabar daryti?“ Siekiant paprastumo orientuojamasi į greitus sprendimus šalinančius pasekmes, bet ne priežastis. Neretai viena ar kelios psichologinės konsultacijos veda į tęstinį sudėtingesnių problemų sprendimą – psichoterapiją.

Dėmesio, psichologai neskiria medikamentų, tai daro psichiatrai.

image

Psichoterapija

Kas yra psichoterapija? Tai tęstinis psichologinių problemų ir sutrikimų gydymas, psichologinės sveikatos bei gerovės stiprinimas – sprendimas iš esmės. Psichoterapija yra orientuota į gilesnę analizę, sudėtingesnius metodus, ilgesnį kliento ir specialisto darbą. Jos metu siekiama atrasti ir pažinti problemų priežastis, sumažinti jų įtaką asmeniniam ar profesiniam funkcionavimui, padėti klientams patiems susidoroti su gyvenimo sunkumais ir pajudėti užsibrėžtų tikslų link. Tipiškai psichoterapijos konsultacijas veda psichoterapeuto išsilavinimą turintys arba to besimokantys specialistai. Taip pat psichologai turintys ilgametę patirtį ir gebantys dirbti su psichoterapiniais klientais. Kalbant apie psichoterapiją, dažniausiai turima omenyje individualus darbas vienas su vienu. Jis skiriasi nuo grupinės psichoterapijos arba porų terapijos.

Dėmesio, psichoterapeutai neskiria medikamentų, tai daro psichiatrai.

image

Grupinė psichoterapija

Kas yra grupiniai užsiėmimai arba grupinė terapija? Tai žmonių grupės darbas sprendžiant psichologines ir emocines problemas. Psichoterapinės grupės gali turėti skirtingas paskirtis. Pavyzdžiui bendrojo pobūdžio (savęs pažinimo), orientuotos į problemos sprendimą (panikos sutrikimo gydymo), specifinių klientų (besilaukiančių moterų). Taip pat grupės būna atviros – į jas priimama atsiradus laisvų vietų, bei uždaros, suformuojamos iš anksto, o jų nariai lieka grupėje iki grupės darbo pabaigos (dažniausiai apie metus). Psichoterapijos patirtis grupėje skiriasi nuo individualios psichoterapijos, čia galima gauti daugiau palaikymo, išgirsti panašių patirčių. Tačiau grupėje gaunama mažiau psichoterapeuto dėmesio, gali būti sunkiau atsiverti. Kai kuriems klientams grupės netinka iš esmės, dėl jų asmenybės ypatumų.

image

Porų (šeimos) terapija

Kas yra porų (šeimos) terapija? Šeimai susidūrus su santykių sunkumais porų terapijoje specialistas siekia padėti abiem partneriams vienu metu. Tokiose konsultacijose klientas yra pora, abu jos nariai dažniausiai dalyvauja seansuose vienu metu. Konsultacijų tikslas – padėti šeimai išspręsti susiklosčiusias problemas, nors neretai klaidingai manoma kad porų terapija siekia bet kokia kaina išlaikyti žmones kartu. Taip, specialistai stengiasi padėti porai išlikti, tačiau kartais pagalbos reikia ne vien liekant kartu, bet ir oriai išsiskiriant.

image

Psichologas internetu

Esame įpratę, kad vizitas pas psichologą ar psichoterapeutą vyksta gyvai, sėdint fotelyje, kabinete, kuriame būtinai padėtos servetėlės. Tačiau šiandien psichologo kabinetas gali būti jūsų namai, automobilis ar parko suoliukas – technologijos leidžia vykdyti kokybiškas konsultacijas nuotoliu. Susiderinus konsultacijos laiką, atsiskaičius internetu su specialistu ar klinika ir prisijungus per  Skype ar FaceTime programėlę galite konsultuotis ar net turėti ilgalaikę psichoterapiją. Konsultacijos internetu turi savų privalumų – sutaupoma kelionių sąskaita, galima konsultuotis bet kur, jei pakankamas interneto ryšio greitis, lankstesnės konsultacijų valandos, didesnis specialistų pasirinkimas (rinktis galima specialistus beveik iš viso pasaulio). Žinoma, yra ir savų trūkumų – konsultuojantis gyvai, kontaktas tikresnis, matome visą žmogų, specialistas gali geriau pastebėti mūsų kūno reakcijas, nėra techninių susijungimo klausimų (retkarčiais iškylančių).

Visgi, nepaisant minėtų trūkumų vis daugiau žmonių renkasi konsultuotis internetu, kaip ir specialistų – dirbti nuotoliniu būdu.

image

GoTherapy rekvizitai

Pavadinimas: UAB Terapijos ir konsultavimo centras
Įmonės kodas: 300661054
PVM mokėtojo kodas: LT100003078218
Registracijos adresas: Girulių g. 10, Vilnius 12112

GoTherapy duomenų ir mokėjimų apdorojimo partneris
Pavadinimas:
Lengva technologija UAB
Įmonės kodas: 30637383
Adresas: Lukiškių g. 5-104, VIlnius

Sukūrė:

logo