Grupiniai užsiėmimai

Grupiniai psichologijos užsiėmimai

– tai unikali terapijos forma: žmonių grupės darbas sprendžiant psichologines ir emocines problemas. Psichoterapijos patirtis grupėje skiriasi nuo individualios psichoterapijos. Šių užsiėmimų dėka galima pasiekti tikslus, prie kurių nepavyksta priartėti taikant vien tik individualias konsultacijas, galima gauti daugiau palaikymo, išgirsti panašių patirčių.

Grupiniai užsiėmimai turi skirtingas formas ir paskirtis:

  • Bendrojo pobūdžio (savęs pažinimo) – orientuotos į problemos sprendimą, pavyzdžiui, panikos ir kitų sutrikimų gydymą.
  • Specifinės grupės – pavyzdžiui, besilaukiančių moterų, vaikų, įvairių priklausomybių turinčių asmenų ir t.t. Grupės gali būti atviros (į grupinius užsiėmimus priimama atsiradus laisvų vietų) bei uždaros (suformuojamos iš anksto, o jų nariai lieka grupėje iki grupės darbo pabaigos – dažniausiai apie metus).

Kaip vyksta grupiniai užsiėmimai?

Siekiant užsiregistruoti, susisiekite Jums patogiausiu būdu: internetu arba telefonu. Netrukus susisieksime ir informuosime apie grupinių užsiėmimų laiką.

Užsiėmimai vyksta grupėje: vadovaujant psichologui, dalyviai dalinasi išgyvenimais, patirtimis.

Kaip išsirinkti sau tinkamą užsiėmimą?

Tai labai atsakinga užduotis: siekiant suteikti veiksmingą pagalbą, Jūsų ryšys tiek su psichologu, tiek su kitais grupės nariais turėtų būti atviras. Kviečiame išsirinkti specialistą atsižvelgus į savo nusiskundimų pobūdį ir individualius kriterijus.

Esame subūrę daug skirtingų sričių psichologijos specialistų, kurie teikia grupines konsultacijas įvairiomis temomis, individualiai ir grupėmis. Registracijos metu nukreipsime Jus į būtent Jums tinkamiausią psichologą.

Galimi grupinio užsiėmimo būdai:

  • Gyvai – gyvi užsiėmimai, vykstantys tam skirtoje susitikimų erdvėje, fiziškai dalyvaujant psichologui ir visiems grupės nariams.
  • Internetu – lygiai taip pat efektyviai organizuojami grupiniai užsiėmimai internetu: prisijunkite per Zoom arba Skype programėlę, kad ir kur bebūtumėte.

Kas veda užsiėmimus?

Visi grupiniai užsiėmimai vyksta vadovaujant profesionaliems, reikiamą išsilavinimą ir kvalifikacijas turintiems GoTherapy psichologams.

Grupinių užsiėmimų nauda:

  • Grupinė terapija padeda asmenims ugdyti bendravimo ir socializacijos įgūdžius;
  • Padeda įveikti vienišumo, izoliacijos jausmą – užsiėmimai sujungia dalyvius, kamuojamus panašių problemų;
  • Leidžia įgyti informacijos ir supratimo per socialinį palyginimą;
  • Padeda apibrėžti mūsų savęs ir socialinės tapatybės jausmą;
  • Išmoko išreikšti savo problemas ir priimti objektyvią kritiką;
  • Padeda asmenims ugdyti savimonę klausantis kitų dalyvių, turinčių panašių problemų.

Kiek kainuos vizitas?

Kiekvienas atvejis individualus, tad grupinio užsiėmimo kaina priklauso nuo užsiėmimo laiko, psichologo kvalifikacijos ir kitų veiksnių. Tikslią vizito kainą Jums nurodys registruojantis grupinei konsultacijai.

Visas kliūtis įveikime kartu – pasikalbėkime!

consultations picture

Ieškote profesionalios konsultacijos?

Sprendžiame įvairias emocines ir psichikos sveikatos problemas, sujungiame klientus su patyrusiais psichikos sveikatos specialistais.

Psichinė ir emocinė sveikata yra geros savijautos pamatas. Neatidėliokite pagalbos sau. Mūsų misija – padėti Jums pasveikti.

Užsiregistruokite per 1 minutę!

Pradėti seansą

Sukūrė:

logo