Apie specialistą

Vilma Krivickė

Psichologė, Geštalto psichoterapijos praktikė

ico
individuali terapija
-
ico
vaikų terapija
-
ico
individuali porų terapija
70 €
ico
grupinė terapija
-
Sritys

Emociniai sunkumai, Karjeros planavimas, Kasdieninio gyvenimo problemos, Motinystės ir tėvystės sunkumai, Nerimas, Netektis, Pasitikėjimas, Perfekcionizmas ir stresas, Porų konsultavimas, Psichosomatiniai sutrikimai, Sąmoningumas, Santykių problemos, Savęs pažinimas, Skyrybos, Stresas, Tėvystės klausimai

Psichologinė kryptis

Geštalto terapija

Kalbos

Lietuvių, anglų

Miestas

Vilnius

Konsultacija gyvai

Taip

Konsultacija internetu

Taip

Kabineto adresas

Šv. Ignoto g. 5, Vilnius

Paslaugos ir kainos
Poros konsultacija
70 €
Specializacija

Konsultuoju suaugusius (+17 metų) bei poras. Taip pat artimas vadovų konsultavimas.

Profesinio domėjimosi sritys

Egzistenciniai iššūkiai, karjeros konsultavimas, kūrybiniai ir rašymo blokai, nerimas, netektis ir gedėjimas, nevaisingumas, nėštumas ir pogimdyvinė sveikata, perfekcionizmas, psichosomatiniai sutrikimai, santykių problemos, savigarba, savirealizacija, skyrybos ir atskyrimas, streso valdymas, sąmoningumas ir relaksacija, tėvystė, vienatvė.

Kompetencija (išsilavinimas / patirtis)
  • 2000 – 2006 Psichologijos Magistras, Vilniaus Universitetas
  • 2019 – dabar Podiplominės Geštalto psichoterapijos studijos, Vilniaus Geštalto institutas

Daugybę metų dirbau versle žmogiškųjų išteklių srityje, konsultuojant vadovus. Pastaraisiais metais užsiimu tik individualia praktika su klientais, ieškančiais psichologinės pagalbos. Taip pat jungiant šias dvi patirtis konsultuoju vadovus individualiai, puikiai pažįstu, koks vienišas gali jaustis žmogus šioje rolėje.

Apie mane

Psichologijos mokslas mane patraukė savo sudėtingumu, kompleksiškumu ir mistikos elementu. Tada žinojau, kad studijose reikės daug skaityti. Dabar žinau, kad mokytis reikės visą gyvenimą ir tai mane veža. Dirbant daug metų su žmonėmis, įsitikinau ne kartą, kad žmogus yra procesas. Žmogaus augimas ir transformacija, man yra pats įstabiausias dalykas.

Santykyje su klientu man labai svarbi lygiavertiškumo nuostata. Terapeutas nėra visagalis, o besikreipiantis žmogus nėra bejėgis. Terapeutas nėra protingesnis ar aukštesnis. Žmogus, besikreipiantis pagalbos, pajėgus spręsti savo problemas, tik šiuo metu patiriantis sunkumų, su kuriais sunku susidoroti vienam. Su palaikymu, emocine parama žmogus eis toliau pats, pats keis savo gyvenimą, rinkdamasis, kaip jam būti esamomis sąlygomis, bet jausis nebe toks vienišas.

Terapeutas nėra “nušvitęs”, su absoliučiu žinojimu, dažniausiai jis daug valandų mokinosi, kaip būti nežinojime. Aš bijau, liūdžiu, pykstu, kenčiu, džiaugiuosi ir jaudinuosi taip pat kaip ir tu. Aš ir tu – esame žmonės.

Turiu nuostabią šeimą, tris didžius mokytojus – savo vaikus, laisvalaikiu tapau paveikslus, šoku, skaitau. Mane įkvepia menas, gamta, tyla.

Moto

“Gyventi – tai pamažu gimti. Būtų per daug patogu išsinuomoti sau gatavą sielą.” – Antuanas de Sent-Egziuperi

Sukūrė:

logo